Písmomalířství, sítotisk

Naše družstvo Malba, výrobní družstvo lakýrníků a malířů v Praze má dvě provozovny – jedna je zaměřena na malířské práce a natěračské práce (Dobrovského 8, Praha 7), druhá provozovna (Radiová 5, Praha 10) je specializována na službu písmomalířství a na službu ruční sítotisk.

PÍSMOMALÍŘSTVÍ

Písmomalířství – nápisy na auta, nápisy na kamiony

Chcete, aby vaše auto zdobil unikátní jednobarevný či vícebarevný firemní text, logo nebo obrázek? Na auta vám naší písmomalíři namalují jakékoliv nápisy – například názvy firem, adresu sídla, kontaktní údaje, reklamní nápisy, atd. Jsme schopni na auta, případně na plachty, namalovat jakékoliv texty, nabízíme výběr z široké škály fontů. Na auta umíme dle předlohy namalovat i jakákoliv loga či obrázky.

Písmomalířství – reklamy na fasády, reklamy na štíty domů…

Na fasádu domů namalujeme jakékoliv reklamní sdělení. Reklama na fasádě je vidět, tato reklama je dlouhodobá. Na reklamy na fasády používáme kvalitní barvy. Stačí, když nám řekneme, jakou máte představu, zpracujeme Vám návrh malby (pokud nemáte vlastní). Po jeho schválení uděláme malbu reklamy na fasádu. Nabízíme kvalitu a příznivé ceny.

Písmomalířství – nápisy na restaurace, nápisy na hotely…

Chcete si nechat na fasádu např. vaší restaurace ručně namalovat nápis „Restaurace“, případně celý název restaurace? Pokud ano, stačí, když kontaktujete naše písmomalířství: tel.: 272 703 186, mob.: 737 672 883.

Písmomalířství – texty a obrázky na skleněné plochy

Písmomalířství je často využíváno také na skleněných plochách, například na výlohách, dveřích provozoven, atp. Na sklo namalujeme jakýkoliv nápis, jakýkoliv obrázek. Samozřejmostí je výběr z široké škály fontů písem. V oblasti písmomalířství máme bohaté zkušenosti. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

Písmomalířství – reklamní tabule, poutače…

Ať již potřebujete namalovat jakýkoliv nápis, my to zvládneme! Může se jednat například o nápisy na reklamní tabule, poutače, atd.


RUČNÍ SÍTOTISK

Zaměřujeme se na malonákladové potisky.

Naše družstvo Malba, výrobní družstvo lakýrníků a malířů v Praze, nabízí:

  • potisky (jak na papír, textil, tak i na PVC)

  • dotisky do kalendářů

  • samolepky (menší náklady)

  • potisky na novoročenky

  • potisky na novoročenky